RugCutters.Cz

Jsme swingoví nadšenci z Brna :-) Tanec je pro nás zábava - setkávání se s lidmi, kteří mají stejnou vášeň pro tanec a swingovou hudbu jako my a společně si užívají kouzlo swingu - harmonii rytmu, pohybu a dialogu tanečních partnerů. Věnujeme se swingovému tanci, hudbě a životnímu stylu éry, která je se swingem spojená.

Byli jsme u zrodu současné swingové taneční scény v Brně. Chtěli jsme tančit, ale nebylo s kým a neuměli jsme to, tak jsme začali pořádat swingové taneční workshopy s pozvanými lektory. Nebylo kde tančit, tak jsme začali s pravidelnými tančírnami. Postupně nás bylo více a více. Poté, co jsme získali dost zkušeností i z mezinárodních swingových festivalů jsme začali tanec učit i sami. A děláme to na našich kursech, workshopech i tančírnách stále, protože nás to i celkem baví a hlavně chceme, aby to na (nejen) brněnských tančírnách žilo a dobře swingovalo:-)

Přidejte se k nám! Don't be cool, be hot! Najdete nás v Ateliéru na Černopolní č. 8 v Brně, kde se můžete zúčastnit našich lekcí, v brněnské kavárně Savoy na swingové tančírně, nebo na některém ze swingových festivalů :-)

Pokud máte zájem o taneční vystoupení, soukromé lekce nebo taneční workshop, kontaktujte nás!